Leshohet banesa me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: kastriot 05 Gsh 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dragodan/Prishtine
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Dragodan lagjia Arberia banesa gjendet perfundi komunes se re me pamje nga qyteti . Banesa ka dy dhoma te gjumit, dhoma dites me kuzhine , dy banjo , shpaiz , ballkon dhe garazhd. Banesa eshte ndertim i ri.Ne rast te marreveshjes banesa mobilohet sipas deshires se qiramarresit. 24or uj dhe rrym.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim