Leshohet me qira banesa ne aktash

Jepet me qera nga: Ardian Osmani 26 Dhj 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Rr. Ganimete Terbeshi AKTASH
Sipërfaqe: 140 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen bregu i diellit ne aktash
Rruga Ganimete Terbeshi afer salles 1 tetori
Banesa eshte e mobiluar gjendet ne katin e 7
Posedon Lift me kartele
Banesa ka 3 dhoma gjumi 2 banjo sallon dhe kuzhine
Ne shitje banesa shitet 850€ m2
Per me shume na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim