(QIRA) BANESË ekskluzive të Pandora Tower në Arbër

Jepet me qera nga: KOSOVA REAL ESTATE 08 Mar 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Arbëri
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Lëshohet BANESA ekskluzive me Qira në Qendër të Pandora Tower në fillim të Arbërisë - ish Dragodan (Pandora Tower është objekt qe ka sigurinë me të lartë, dhe i ofron të gjitha shërbimet 24h) rruga Zagrebi, Bajram Curri. Kati i 6-të i banimit. Sipërfaqja (120m²).

Renditja:

- Qëndrim Ditor ekskluziv (pamje - ndriçim të mirë)

- Kuzhinë me Trepezari

- 2 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Depo

- Banjo

- Ballkon

E kompletuar me të gjitha mobilet Komode, ngrohje Qëndrore me rrymë, air conditioner, ashensor, sigurim të hyrja, mirëmbajtje, interfon, parking.

- Çmimi 550 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim