(QIRA) BANES në Arbëri - Dragodan, Kati 3-të

Jepet me qera nga: KOSOVA REAL ESTATE 08 Tet 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Arbëri - Dragodan
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshohet BANESA Komode me Qira në Lagjen Arbëria 3 - Dragodan, afër Komunës së Re. Banesa gjindet tek kompleksi banesor Tregtia, hyrja 4. Kati i 3-të. Sipërfaqja (90m²). Renditja: Sallon me Kuzhin, 2 Dhom Gjumi, Shpajz, Banjo, WC. Ballkon. Uje 24h. Ka të instaluar edhe sistemin për ngrohje me kalldaj elektrik. Ka gjithashtu edhe sigurimin privat me Besa security, dhe nje dere shtesë sigurie. Banesa ka edhe Garazhe. E mobiluar komplet.

- Çmimi 350 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim