(QIRA) BANES në Dardani, tek Bill Clinton (62m²)

Jepet me qera nga: KOSOVA REAL ESTATE 15 Sht 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet BANESA me Qira në Dardani, tek Bill Clinton. Kati i 6-të, lifti punon. Sipërfaqja (62m²), por hapësirë te shfrytezuar ka me shume. Renditja: Dhome Dite, 1 Dhome Gjumi, Kuzhin, Koridor, Banjo, Ballkon. Nxemje Qëndrore. E mobiluar dhe Renovuar komplet. Preferohet për Familjar.

- Çmimi 300 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim