(QIRA) BANESE EKSLUZIVE_250

Jepet me qera nga: arber Dje 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: BREGU I DIELLIT
Sipërfaqe: 76 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese me Qera. Banesa gjindet ne Bregun e Diellit, perballe shkolles Iliria. Banesa ka 76 metra katror, dhe eshte e mobiluar komplet dhe posedon:
• Sallon me Kuzhine -1
• Dhoma Gjumi -2
• Depo-1
• Ballkon -1
• Nxemje Qendrore Individuale
• TV-Kabllovik-Po
• Klimatizim-Po
• Antivjedhje Brave-Po
• Kati i 4te

Qmimi eshte 250 Euro ne muaj.

Kontakt_Viber-Arberi
045 19 00 19 & 045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim