(QIRA) BANESE IDEALE PER QIFT_ME MOBILJE TE REJA

Jepet me qera nga: arber Sot 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: TOPHANE
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesa me qira 1 Dhomshe Ne Katin e 4 ne Lagjen Tophane te Prishtines

Banesa posedon 1 dhom gjumi
1 sallon bashke me kuzhine edhe 1 banjo, koridor dhe ballkon
banesa eshte e mobiluar, me mobilie te reja te papedorura,

Kontakt_Arberi_Viber
045 641 794 045 124 677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim