(QIRA) BANESE LUKSOZE_2 DHoma

Jepet me qera nga: arber Sot 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese moderne me dy dhoma gjumi , kati i pare, sallon me kuzhin, 2 banjo, korridor , ballkon, deri para pak diteve e banuar nga nje figure e njohur nderkombetare ne vend,
Banesa leshohet per qift, familjar dhe te Huaj
Kontakt_Viber_Arberi

045 641 794
arberani@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim