(QIRA) BANESE PER QIFT-ARBERI

Jepet me qera nga: arber 11 Pri 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira kati i dyte me pamje nga jugu,
Banesa posedon,Dhome dite me trapezari dhe Kuzhine,korridor,ballkon, banjo dhe dhome fjetje.
Banesa leshohet per qift ,Studente,Familjar,
Qmimi i Volitshem
Kontakt_Viber_Arberi
045 641 794
arberani@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim