(QIRA) BANESE SUPER EKSLUZIVE

Jepet me qera nga: arber Sot 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Sllovenia Sport
Sipërfaqe: 115 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa 115m2 me qira mbrapa Hotel "SIRIUS".
Banesa eshte ne katin e pare, ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, tri dhoma te fjetjes, dy terasa, banjo, wc dhe nje shpajz.
Banesa eshte tersisht e mobiluar me mobile te reja dhe moderne.
Çmimi i qirase eshte 500euro.ne qmim perfshihet edhe Garazha

Kontakt_Viber_Arberi
045 641 794
arberani@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim