(QIRA) BANESE SUPER LUKSUZE

Jepet me qera nga: arber Sot 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese moderne me te gjitha mobiliet e reja dhe kualitative, ne lagjen Bregu i Diellit, objekti Puhiza, me nxemje qendrore
Banesa posedon
-Sallon me kuzhine dhe trepezari
-Dhome Fjetje
-Banjo
-Koridor
-Ballkon i Madh ( me dy tavolina ne te)

Kontakt-Viber_WhatsApp

045 19 00 19 ose 045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim