(QIRA) BANESE TE TREGTIA

Jepet me qera nga: arber Sot 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: ARBERI
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese te mobiluar mire ,posedon;Sallon i madh me kuzhin dhe shpajz.,Korridor,Banjo,Ballkon ,Kati i Pare,

045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim