(QIRA) Banes me qira ne ARBERI_Banesat e TREGTISE

Jepet me qera nga: arber Sot 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen Arberia, banesat e Tregtise (perballe Meridianit) me 56 m2 . Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Banesa posedon:
1 dhome gjumi
Sallon me kuzhin
Banjo
Ballkon
Koridor
Qmimi sipas marreveshjes

Kontakt:
045/ 19 00 19 & 044/ 12 46 77
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim