(QIRA) Banes me qira ne Lakrishte

Jepet me qera nga: arber Dje 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lakrishte
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Lakrishte , objekti Beni Dona. Banesa gjindet ne katin e 5 dhe ka gjithsej 94m2.
Banesa ka sallonin me kuzhine, tri dhoma gjumi , nje banjo , nje WC ,ballkon .Eshte e gatshme per banim me te gjitha mobilet. Objekti posedon dy lifta si dhe eshte 100m larg Bill Kllintonit.
Banesa leshohet me qira per familje si dhe per studente (femra) dhe nderkombetare.

Kontakt:
045/190-019 & 044/124-677
Viber :
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim