(QIRA) Banes me qira ne Ulpian_ Benidona

Jepet me qera nga: arber Dje 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Ulpian ne Benidon. Banesa ndodhet ne katin e 6 me lift. Banesa jipet me qera vetem per qift ose familjar. Banesa posedon: dhome gjumi, kuzhin dhe sallon, banjo, taras, banesa eshte e mobiluar , mobile te reja .

Kontakt:
045/641-794 & 044/124-677
Viber:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim