(QIRA) Banes me qira ne rrugen B

Jepet me qera nga: arber Sot 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: RRuga B
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa Gjindet te Rruga B, objekti banesor Partner Dervosholli ne katin e par gjendet FiveStar dhe Meridian Express ndersa banese qe e leshoj me qera eshte ne katin e 7-te. Banesa eshte ndertim i ri posedon ashensorin me kartel, furnizim me uje dhe rrym 24/7. Banesa eshte 60m2, posedon nje dhom gjumi, banjo, koridor, sallonin me kuzhin dhe nje ballkon. Banesa eshte e mobiluar.
Kontakt: 045/641-794 & 044/124-677
Viber:
045/190-019
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim