(QIRA) Banes ne BREG TE DIELLIT

Jepet me qera nga: arber 11 Pri 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne Breg te Diellit afer shkolles Isamil Qmaili
e mobiluar , 75m2 me nxemje qendrore nga Termokosi
Banesa posedon:
2 dhoma gjumi
Sallon dhe kuzhin
Banjo
Teras
Qmimi 250

Kontakt:
045/ 19 00 19 & 044/ 12 46 77
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim