(QIRA) Banes ne Lagje te Spitalit_250

Jepet me qera nga: arber Sot 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lagje te Spitalit
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira 60m2,ne Lagjen e Spitalit Rr.Ahmet Koronica,ne katin e katert.Banesa eshte e mobiluar komplet me te gjitha elementet e nevojshme,ka sallon me kuzhine,nje dhome gjumi,banjo,ballkon,dhe nje depoEshte me nxemje qendrore vetanake.Leshohet per afat te gjat me qmim 250.

Kontakt:
049/64 44 67 & 044/ 12 46 77
Viber:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim