(QIRA) Banes ne MATI _Kompleksi PRINCESHA

Jepet me qera nga: arber 11 Pri 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mati1
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera Mati 1, perkatesishte ne kompleksin banesor Princesha.
Banesa ka kete renditje:
1 dhome fjetje,
dhome te pritjes me kuzhine,
banjo,
terase dhe koridor.
Banesa eshte e mobiluar ne teresi, posedon lift dhe infrastrukture tjeter percjellese.

Kontakt:
049/ 64 44 67& 044/ 12 46 77
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim