(QIRA) Banes ne MATI1 _200

Jepet me qera nga: arber Sot 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mati1
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira .Banesa gjendet ne Matin 1, Rruga Muharrem Fejza.

Banesa eshte ndertim i ri, ka 60 metra katror, dhe posedon:

Sallon me kuzhin

Nje dhome gjumi

Banjo

Koridor

Ballkon.

Banesa eshte e mobiluar dhe posedon:
Rrobalarse, Frigorifer, shporet elektrik, Fshis elektrike, Nxemje qendrore me rryme,

Kontakt:
049/64 44 67 & 044/ 12 46 77
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim