(QIRA) Banes ne Qender te Sheshi ZAHIR PAJAZITI

Jepet me qera nga: arber Sot 07:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sheshi Zahir Pajaziti
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me qira ne qender te Prishtinës, Sheshi " Zahir Pajaziti" perball hotel Grandit.
Banesa është ne katin e 7, posedon ashensor ( lift ) qe punon shum mirë Renditja e baneses eshte ne kete formë;
- Qendrimi ditor
- Dhomë të fjetjes
- Kuzhinë e ndarë veqant nga dhomat tjera
- Një banjo si dhe koridori dhe dy ballokona me pamje nga fakulteti ekonomik.

Qmimi eshtë 300 €

Kontakt:
049/ 64 44 67
Viber:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim