(QIRA) Banes ne TOPHANE me _2 DHOMA GJUMI

Jepet me qera nga: arber Sot 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ,banesa gjendet ne rrugen Feriz Blakqori lagjja Tophane
Banesa ka kete renditje:
Dy dhoma gjumi
Dhome te pritjes me kuzhine
Banjo,
Terase,
Shpajz dhe koridor.
Banesa gjendet ne katin e 3-te dhe eshte e mobiluar me mobile te reja tash se fundmi ne teresi.
Per informata shtese, detajet e kontaktit jane si me poshte:
049/64 44 67 & 044/ 12 46 77
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim