(QIRA) Banes ne lagjen Velania te Semaforat

Jepet me qera nga: arber Dje 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Velani
Sipërfaqe: 77 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen Velania ndertes e re , kati i pare siguri shum e larte , ashensori me kartel, uje dhe rryme ka 24h , banesa posedon dhe garazh.
1 dhome gjumi, kuzhin, sallon, banjo dhe eshte super e mobiluar.

Kontakt_Viber:
045// 19 00 19 & 044/ 12 46 77
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim