(QIRA) Kat Shtepie TE GERMIA

Jepet me qera nga: arber Dje 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Germia
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Kati ka 90m2 ka 3 terasa 3 dhoma gjumi sallon dhe kuzhin ,banjo.Ka Internet,kabllovik ,uj rryme 24 ore.Objekti esht ne monitorim 24/7 me kamera ,ka alarm qe esht i lidhur direkt me kompanin e siguris.Objekti gjendet ne hyrje te parkut Germia.

Kontakt:
049/ 64 44 67 & 044/ 12 46 77
Viber:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim