(QIRA) SUPER BANES MRAPA TEATRIT

Jepet me qera nga: arber Dje 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mrapa Teatrit
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes mrapa Teatrit me qmim te volitshem vetem 330, e mobiluar perfekt 95m2, banesa posedon:
2 dhoma gjumi
sallon dhe kuzhin
banjo
koridor
ballkon
Banesa eshte e pershtatshme per banim

Kontakt:
049/64 44 67 & 044/ 12 46 77
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim