(QIRA) Super Banes ne ARBERI_2 Dhoma gjumi

Jepet me qera nga: arber Sot 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 105 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne ARBERI 105m2 kati i 1
afer restorant BELMONDO, eshte e mobiluar shum mire dhe hapsir mjaft e madhe
Posedon Garazhd dhe ka kete renditje:
2 dhoma gjumi
Sallon dhe kuzhin
Banjo
Ballkon

Kontakt:
045 /19 00 19 & 044/ 12 46 77
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim