(QIRA) Super Banes ne MATI1 _banesat e Tregtise

Jepet me qera nga: arber Dje 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen extra te mobiluar ne lagjen MATI 1
e tera e mobiluar, per qift ose nderkombetar,Te gjitha mobiliet jane te reja
Ka kete renditje:
1 dhome gjumi
Sallon dhe kuzhin
Banjo
Ballkon
Koridor

Kontakt:
044/ 19 00 19 & 044/ 12 46 77
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim