(QIRA) Super banes te Menza

Jepet me qera nga: arber Sot 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Menza e Studenteve
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira per nderkombtar.e renovuar komplet.ka dy dhoma gjumi,uj 24 ore me rezervoar.klime,e izolume komplet mbrenda.
Kati i dyt.dhomat e fjetjes ne lindje dhe perendim.dhoma e dites ne jug

Kontakt_Viber:
045 / 19 00 19 & 044 /12 46 77
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim