banesë me qera ne Ulpiane Prishtinë

Jepet me qera nga: Agimi 15 Sht 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesë me qera në Ulpianë te hyrja ku është ordinanca , ,FATI IM, ne Ulpiane Prishtinë , banesa përbëhet nga dhoma e ditës dy dhoma të fjetjes, banjo, taras dhe ambientet tjera ndihmëse. Banesa është komplet e mobiluar dhe e renovuar , derë të blinduar,
Banesa është afër shkolles fillore " Hasan Prishtina " , spitalit, fakultetit teknik , ...... vendë shum i qetë.

Nxemje qendrore nga Termokosi.

Nga pronari.

Viber: 0037744182313

Tel:vala : 044/ 234 235 & ipko: 049/ 656 751
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim