019 Leshoj banese me qira rr. Haxhi Zeka

Jepet me qera nga: Mali 02 Nën 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr. "Haxhi Zeka"
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen ne rr. Haxhi Zeka. Banesa ka 2 dhoma te gjumit dhe sallonin me kuzhine. Gjendet ne nje ambient te qete dhe familjar.

Për me shumë informata na kontaktoni në:
Tel/Viber: 044/ 100 602
Tel: 049/ 382 438
Tel: 044/ 524 163

Rr.Agim Ramadani, 10000 Prishtinë, Kosovë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim