021 Leshoj banese me qira rr. Haxhi Zeka

Jepet me qera nga: Mali 02 Nën 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Prishtine
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne rr Haxhi Zeka, gjendet afer gjimnazit Sami Frasheri (7min). Posedon sallon me kuzhine, dhome gjumi, banjo, koridor, ballkon,e mobilume., me nxemje qendrore, free wifi. Ambient shuma i qete dhe i paster.

Pranojm vetem studente te medreses ose ndonje qiftë


Për me shumë informata na kontaktoni në:
Tel/Viber: 044/ 100 602
Tel: 049/ 382 438
Tel: 044/ 524 163

Rr.Agim Ramadani, 10000 Prishtinë, Kosovë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim