032 Leshoj banesen me qira te Sllovenia Sportit

Jepet me qera nga: Mali 02 Nën 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: rr. Rustam Statovci
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira, Adresa: Rruga Rrustem Statovci,te Sllovenija Sport, Dodona.
Eshte ndertim i ri
Banesa ka dhomen e dites,dhomen e fjetjes,kuzhinen,nje shpaiz i vogel,banjo, koridori dhe ballkoni si dhe ka klime, 24 ore uje.

Për me shumë informata na kontaktoni në:
Tel/Viber: 044/ 100 602
Tel: 049/ 382 438
Tel: 044/ 524 163

Rr.Agim Ramadani, 10000 Prishtinë, Kosovë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim