038 Leshoj banese me qira afer TEB bankes

Jepet me qera nga: Mali 02 Nën 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: rr. Shaban Polluzha
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira mbrapa teatrit, te TEB banka, rr. Shaban Polluzha. Banesa ka nje dhome te gjumit eshte komplet e mobiluar dhe e pershtatshme per banim.

Për me shumë informata na kontaktoni në:
Tel/Viber: 044/ 100 602
Tel: 049/ 382 438
Tel: 044/ 524 163

Rr.Agim Ramadani, 10000 Prishtinë, Kosovë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim