058 Leshohet banesa me qira te shkolla Elena Gjika

Jepet me qera nga: Mali 02 Nën 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Prishtine
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa me nje dhome te gjumit, sallonin me kuzhine dhe nje banjo, Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e pershtatshme per banim.

Për me shumë informata na kontaktoni në:
Tel/Viber: 044/ 100 602
Tel: 049/ 382 438
Tel: 044/ 524 163

Rr.Agim Ramadani, 10000 Prishtinë, Kosovë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim