133 Banese 3 Dhomshe ne Emshir (Kalabri)

Jepet me qera nga: AL - Agency 02 Shk 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 115 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Emshir (Kalabri) te banesat e arabve.Banesa eshte ne katin e 6, objekti ka 2 lifta qe punojne 24h.

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

3 Dhoma Gjumi

2 Banjo

2 Terasa

Info : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim