2 banesa me qira-bregu i diellit-rruga B

Jepet me qera nga: Driton 15 Mar 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Ipen dy banesa me qira te pa mobiluara kati 1 dhe 2 te pershtatshme per banim,zyre,ordinancë apo sipas marrveshjes.Dy dhoma te fjetjes,sallon me kuzhine,banjo dhe terrace.Qmimi 300 euro per banesë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim