5 Banesa me qira ( 220-280 )

Jepet me qera nga: arber Sot 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Drogodan
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj 5 Banesa me qira ne lagjen Drogodan ( Sistem Banesor) perkatesisht tek Ministria e Shendetesise shume afer Kafeve te vogla .
Banesat jane mire te mobiluara me enterier te veqant, jane 1 dhomeshe dhe 2 dhomeshe. sallon me kuzhine, banjo koridor dhe ballkon.I pari zgjedh, vetem nderkombetar kane banuar me heret

Kontakoni ne nr ( ose Viber )
045 19 00 19 ose 045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim