A248 Banese(ZYRE)me qira ne Shesh perball Grandit

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 07:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne shesh, perball Grandit, me pamje nga sheshi. Banesa ka 40 m2 dhe gjendet ne katin e 2-te. Banesa eshte e pa mobiluar.

Leshohet vetem per zyre.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 300 Euro
A248

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim