A303 Banese me qira ne Bregun e Diellit te Ontexi

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 18:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me Qira ne Bregun e Diellit, afer shkolles Fillore Ismail Qemali, te Ontexi. Banesa ka 80 m2 dhe gjendet ne katin e 5-te me lift.
Ka nxemje qendrore me termokos.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 350 Euro
A303

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim