A72 Garsonjere me qira te Parku i Qytetit

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 00:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Komuna: Prishtinë
Leshohet Garsonjere me qira te Parku i Qytetit, busti i Isa Kastratit . Banesa ka 50 m2 dhe gjendet ne katin perdhese.
Lirohet me 1 qershor.

Qmimi: 200 Euro
A72

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim