A726 Banese me qira per AFAT TE SHKURT NE PRISHTIN

Jepet me qera nga: Zgjim Sot 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa(kat shtepie) sistem banesor me qira te Mati 1 afer rrethit. Banesa ka 98m2 dhe gjendet ne katin e 3-te.

Posedon:

3 Dhoma Gjumi
Sallon
Kuzhine
2 Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: sipas mareveshjes
A726

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim