A821 Banese me qira ne Tokebashqe

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 08:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Tokebashqe, afer shkolles normale, rruga Shpetim Robaj. Banesa ka 80 m2 dhe gjendet ne katin e 1-re.
Lirohet me 1 maj.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 220 Euro
A821

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim