A883 Garsonjere me qira ne Ulpiane te fontana

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 15:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Komuna: Prishtinë
Leshohet Garsonjera me Qira ne Ulpiane - te Fontana; ka nje dhome, nje kuzhine, nje banjo dhe ballkonin me pamje ka konviktet. Banesa ka 30 m2 gjendet ne katin e 3 –te.

Qmimi: 180 Euro
A883

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim