A885 Super banese me qira te Lagja e Spitalit

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 00:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te Mati 1 – Lagja e Spitalit, afer Eulxit, perball QKUK-se. Banesa ka 87 m2 dhe gjendet ne katin e 6-te me lift

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 300 Euro
A885
Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim