A908 Garsonjere me qira ne Qender te Hotel Siriusi

Jepet me qera nga: Zgjim Sot 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Leshohet garsonjere me qira ne Qender, te Hotel Siriusi. Banesa ka 30 m2 dhe gjendet ne katine 2-te.

Qmimi: 200 Euro
A908

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim