A911 Garsonjere me qira ne Ulpiane - 160 Euro

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 00:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Leshohet garsonjera me qira ne Ulpiane afer AAK-se. Garsonjera ka 25 m2 dhe gjendet ne katin e 1-re. Ka nxemje qendrore me termokos. Ka hapsire per 2 persona.
Lirohet me 17 qershor 2019.

Qmimi: 160 Euro
A911

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim