A915 Banese me qira ne Arberi - Dragodan te Meridi

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 08:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me Qira ne lagjen Arbëria (Dragodan) afer Meridianit. Banesa ka 60 m2 dhe gjendet ne katin e 2 –te.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 250 Euro
A915

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim