Afer Germis Leshoj Banesen Me Qira

Jepet me qera nga: Visar 21 Nën 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Shpetim Robaj
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira, banesa gjindet rruges per ne Parkun e Germis Afer Shkolles "Gjin Gazulli" . Banesa ka : Sallonin se bashku me Kuzhin dhe nje Taras, Nje DHom te fjetjes me Taras, Nje banjo ,dhe nje koridor,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim