Ag ZOGU leshon banesen me qira te 4 llullat

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni "ZOGU" 09 Sht 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Ag"ZOGU"leshon banes me qera te 4 llullat ne katin e 2 , banesa ka nje dhome gjumi,sallon dhe kuzhine,banjo,ballkon ,Perferohet per familjar.


Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim