Agjencioni M1 për Patundshmëri BANESA ME QIRA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni M1 03 Qer 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13
Komuna: Prishtinë
“M1” Agjencion për Patundshmëri është themeluar me 27.05 2008 dhe vepron në tërë tërritorin e Kosovës, si dhe në tërritorin e Shqipërisë.

M1 Agjencion për Patundshmeri merret me këto veprimtari :
- Ndërmjetsim në shitblerje dhe qiradhënje për :
- Shtëpi
- Banesa
- Lokale afariste
- Troje.
- Ndërmjetsim në Projektim dhe Ndërtim
- Bëjmë Matjen dhe vlerësimin për :
- Shtëpi
- Banesa
- Lokale dhe
- Troje

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim